Obrączki ślubne – jaki grawer wybrać?

Obrączki ślubne są symbolem miłości i obietnicą bycia razem aż do śmierci – w zdrowiu i w chorobie. Jednak przed ślubem przychodzi moment, kiedy trzeba podjąć naprawdę ważną decyzję – wybierz te dwa magiczne krążki. Kupując obrączki często zastanawiamy się jaki metal, wzór czy styl powinny mieć, ale grawer po wewnętrznej stronie jest równie ważny. Grawerowanie czyni obrączki czymś wyjątkowym, pozwala małżonkom ukryć przesłanie, które jest dostępne tylko dla nich. Jednak mając tylko kilka słów, trudno jest wyrazić słowami wspaniałą historię miłosną, która cię łączy.

Inicjały, data czy cytat?

Grawerowanie na obrączkach ma swoich zwolenników i przeciwników. Warto jednak zdecydować się na grawer wewnętrzny lub zewnętrzny, aby dodać obrączkom odrobinę wyjątkowości. Najpopularniejsze ryciny to oczywiście data ślubu lub początek związku, czasem z inicjałami lub imieniem partnera. Są jednak osoby, które wolą być oryginalne i wybierają np. ulubiony cytat z filmu lub piosenki, nawiązujący oczywiście do miłości. Takie cytaty to np. „Zawsze tam, gdzie jesteś” lub „Niech miłość będzie z tobą” – czyli zmodyfikowany cytat z bardzo znanego filmu. Mogą to być również zdania – np. „Bez Ciebie nie chcę żyć”, albo podzielone na dwa pierścienie: „Żyj, by kochać, kochaj, by żyć”. Pomysłów jest wiele – wystarczy znaleźć ten, który Ci odpowiada!

Gdzie kupić obrączki?

Dziś sklepy jubilerskie dają nam ogromny wybór zarówno obrączek ślubnych, jak i pierścionków zaręczynowych. Nie ma rzeczy niemożliwych – w wielu salonach możesz zrealizować swoje indywidualne projekty – jedyne w swoim rodzaju. Wybierz salon, którego styl lubisz najbardziej, a usługa spełnia najwyższe oczekiwania. W sklepie SAVICKI otrzymasz darmową miarkę, dzięki której poznasz rozmiary obrączek, dodatkowo konsultacje ze specjalistami oraz możliwość obejrzenia produktów na żywo – wszystko bez wychodzenia z domu!