Modne kolczyki 2022

Obserwowanie zmieniającej się mody jest niezwykle ciekawe. Na naszych oczach konkretne modele biżuterii wzbijają się na wyżyny popularności, by po jakimś czasie odejść w zapomnienie. Istnieją jednak ponadczasowe dodatki, które nieustannie cieszą się zainteresowaniem. Jednym z takich przypadków są kolczyki koła. Ten klasyczny model znajduje się szkatułce niemalże każdej kobiety. W tym roku warto postawić na egzemplarze z dużymi średnicami. Przepych i gigantyczne rozmiary to to, co obecnie znajduje się w trendach. Jeśli nie czujesz się dobrze z dużymi kolczykami, możesz postawić na mniejsze modele z szerokim obwodem. Taki wybór poprawi twoje poczucie komfortu, a jednocześnie zapewni ci stylowy wygląd. 

Geometryczne kształty

Kolczyki w kształcie kół nie są jedynym modnym modelem. W tym roku pozwólcie sobie na geometryczne szaleństwo. Kwadraty, romby i trójkąty to figury, które także wpisują się w tegoroczne trendy. Mogą występować w różnych elementach biżuterii. Marzy ci się geometryczny naszyjnik? Doskonale! Modne wzory w 2022 pozwalają na spełnienie tego pragnienia. Ten rok pozwala na eksperymentowanie z biżuterią, zatem puść wodze fantazji i noś efektowne ozdoby z dumą. 

Moda na perły

W obowiązujących trendach znajdują się także perły. Ten ponadczasowy element biżuterii od lat zachwyca swoją subtelnością, prostotą i elegancją. Rok 2022 daje nam zielone światło do wyciągnięcia z szuflady perłowej biżuterii. Doskonale dopełnia ona dowolną stylizację, dodając jej niesamowitego uroku. Jeśli planujecie zaręczyny, rozważcie wybór pierścionka zaręczynowego z perłą. To nietuzinkowe rozwiązanie przypadnie do gustu niejednej miłośniczce biżuterii. Nie martwcie się przesądem, mówiącym o tym, że perła w wizytówce narzeczonej przyciąga płacz i cierpienie. Nasze życie codzienne obfituje w sytuacje, które według zabobonów zwiastują nieszczęście. W rzeczywistości te utarte powiedzenia nie mają zbyt dużej mocy, która przesądza o zdarzeniach losu. Wszystko zależy od tego, czy ktoś w nie wierzy.